FibrainDATA System Okablowania Strukturalnego

FibrainDATA® to sprawdzony i w pełni certyfikowany system okablowania strukturalnego oferujący wysokiej klasy komponenty, unikalny design oraz najlepsze rozwiązania technologiczne.

FibrainDATA® gwarantuje łatwość montażu oraz najwyższą wydajność objętą 25-letnią gwarancją systemową. Mając na uwadze najwyższą jakość i innowacyjność produktów, nasze rozwiązania są stale rozwijane, po to by sprostać coraz większym wymaganiom i potrzebom rynku.

FibrainDATA® to system uniwersalny, który można zastosować w każdym podsystemie okablowania: Poziomym, pionowym i kampusowych. Dzięki szerokiemu wachlarzowi produktów jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania pod standardowe okablowanie biurowe, wymagające Data Center a nawet połączyć ze sobą sieci w sąsiadujących ze sobą budynkach w strukturze kampusu. Każde z tych środowisk różni się miedzy sobą i różnią się w związku z tym wymagania na sieci pasywne tam instalowane.

Dzięki zawyżonym przez nas wymaganiom stawianym naszym rozwiązaniom, jesteśmy w stanie zapewnić działanie systemu w czasie minimum 25 lat.

Elementy systemu okablowania strukturalnego FibrainDATA®

Do pobrania

FIBRAIN HD Katalog produktów

FIBRAIN HD Prezentacja produktów