Kontakt

Centrala FIBRAIN

FIBRAIN Sp. z o.o.
Centrum Logistyczne
Produkcyjno-Laboratoryjne w SSE S-2
Ul. Innowacyjna 14
36-060 Głogów Małopolski, Poland

tel. (+48) 17 86-60-800
fax: (+48) 17 86-60-810

info@fibrain.pl

Dane rejestrowe firmy

FIBRAIN Sp. z o.o.
36-062 Zaczernie 190F

NIP: PL8130336808
REGON: 690216613

KRS: 0000113958 (Sąd Rejonowy w Rzeszowie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru)
Kapitał zakładowy: 124 440,00 PLN, GIOŚ: (Dz.U. Nr 180, poz. 1495): E0001031W

Centra produkcyjne

Oddział Głogów Małopolski

ul. Innowacyjna 14
36-060 Głogów Małopolski

Telefony:
17 86 60 830  (Dział Handlowy)
17 86 60 800  (Sekretariat)
Fax: 17 86 60 810

Czynne: 8.00-16.00

rzeszow@fibrain.pl

Oddział Jasionka
Zakład Produkcyjno-Laboratoryjny
Technologii Światłowodowych

Jasionka 955
36-002 Jasionka

Telefony:
17 740 97 80
Fax: 22 74 04 074

Czynne: 8.00-16.00

Zakład Produkcyjno-Laboratoryjny
Technologii Światłowodowych i Fotonicznych Zaczernie

Zaczernie 190F
36-062 Zaczernie

Telefony:
17 77 36 494
Fax: 17 86 60 810

Czynne: 8.00-16.00

Centrum Badawczo-Rozwojowe firmy FIBRAIN do opracowywania włókien światłowodowych Zaczernie

Zaczernie 190F
36-062 Zaczernie

Telefony:
17 86 60 800
Fax: 17 86 60 810

Czynne: 8.00-16.00

Oddział Głogów Małopolski
ul. Innowacyjna 14
36-060 Głogów Małopolski

Telefony:
17 86 60 830  (Dział Handlowy)
17 86 60 800  (Sekretariat)
Fax: 17 86 60 810
Czynne: 8.00-16.00

rzeszow@fibrain.pl

Oddział Warszawa
ul. Cyklamenów 6
04-798 Warszawa

Telefony:
22 87 25 250
22 87 25 251
Fax: 22 74 04 074

Czynne: 8.00-16.00

warszawa@fibrain.pl

Oddział Katowice
ul. Chorzowska 108 [Budynek B]
40-101 Katowice

Telefony:
32 25 97 148
32 35 04 200
Fax: 32 25 97 148

Czynne: 8.00-16.00

ktw@fibrain.pl

Oddział Łódź
ul. Kolumny 242
93-613 Łódź

Telefony:
42 64 99 970
42 64 99 971
Fax: 42 64 99 533

Czynne: 8.00-16.00

lodz@fibrain.pl

Oddział Kraków
ul. Dekerta 18
30-703 Kraków

Telefony:
12 29 67 780

Czynne: 8.00-16.00

krakow@fibrain.pl

Oddział Bydgoszcz
Bydgoski Park
Przemysłowo-Technologiczny
Sp. z o.o.

ul. Bydgoskich Przemysłowców 6
85-862 Bydgoszcz

Michał Nowak
+48 667 397 847
m.nowak@fibrain.pl

Sławomir Krasiński
+48 667 397 852
s.krasinski@fibrain.pl

Przedstawiciel regionalny
woj. dolnośląskie

Tomasz Pawlak
+48 605 397 199

t.pawlak@fibrain.pl

Przedstawiciel regionalny
woj. pomorskie

Krystian Pietkun
+48 601 397 952

k.pietkun@fibrain.pl

Przedstawiciel regionalny 
woj. zachodniopomorskie
woj. lubuskie 

Daniel Masłowski
+48 603 397 558

d.maslowski@fibrain.pl

Azja / Bliski Wschód

Mohan Lokasvara
m.lokasvara@fibrain.com

Michał Ziemba
m.ziemba@fibrain.com

FIBRAIN Dubai office
sales@fibrain.ae

Afryka

Piotr Golubski
p.golubski@fibrain.pl

Josue Minsime
j.minsime@fibrain.com

Ameryka Południowa / Środkowa

Karolina Ryniak
k.ryniak@fibrain.com

Oddział w Meksyku

Lope de Vega 117 int. 701,
Col. Polanco V Seccion,
Del. Miguel Hidalgo
11560 Ciudad de México CDMX

Phone: +55 3600 7546
E-mail: info@fibrain.pl.mx

Ameryka Północna

Grzegorz Woźnica
g.woznica@fibrain.com

Europa

Europa Środkowo-Wschodnia

Skandynawia / Półwysep Iberyjski

Karolina Ryniak
k.ryniak@fibrain.com

Europa Środkowa

Tomasz Pawlak
t.pawlak@fibrain.pl

Benelux / Kraje Nordyckie

Sławomir Piwoński
s.piwonski@fibrain.com

Wielka Brytania

Piotr Golubski
p.golubski@fibrain.pl

Grzegorz Woźnica g.woznica@fibrain.com

Kevin Moulton
k.moulton@fibrain.pl

Kraje DACH

Anastazja Mścisz
a.mscisz@fibrain.com