27.03.2024

Skuteczne zarządzanie zieloną energią – tylko z FIBRAIN Energy.

Z dumą prezentujemy nasz najnowszy projekt elewacji fotowoltaicznej w oparciu o moduły BIPV, który jest doskonałym przykładem jak podkreślić nowoczesny charakter budynku i jednocześnie efektywnie zarządzać zieloną energią.

➤ Na potrzeby tej realizacji dostarczyliśmy bezramkowe moduły solarne typu „full black” szkło-szkło, które doskonale komponują się z architekturą budynku, oraz generują energię z naturalnego źródła – słońca.
➤ Zrealizowana fasada składa się z paneli szkło-szkło w 22 różnych wymiarach oraz 24 żaluzji fotowoltaicznych w świetle okien, które ograniczają ilość światła wpadającego do pomieszczeń, a co za tym idzie, zmniejszają koszty przeznaczane na klimatyzację.
➤ Cała instalacja fotowoltaiczna, o imponującej mocy 23 kWp, jest nie tylko estetycznym elementem architektonicznym, ale także praktycznym rozwiązaniem. Moduły na elewacji budynku, dzięki odpowiedniemu kątowi nachylenia, zwiększają uzyski energetyczne, zwłaszcza w okresie zimowym, kiedy zapotrzebowanie na energię jest największe.

Moduły solarne FIBRAIN Energy to harmonia między stylem architektonicznym i wydajnością. Podnosi parametry energetyczne budynku, zmieniając go w symbol czystej i zrównoważonej energii.

Polecamy również