02.05.2012

Nowe Switche DASAN NETWORKS w najlepszych cenach!

Szanowni Państwo!

 

W związku z dynamicznym rozwojem marki Dasan Networks na polskim rynku i coraz to liczniejszej grupie zadowolonych klientów pragniemy poinformować, że poszerzamy naszą ofertę o całą gamę przełączników koreańskiego producenta.

Przełączniki Dasan Networks wykonane z najwyższą starannością charakteryzują się bezawaryjnym czasem pracy w warunkach wysokiego obciążenia, czyli charakterystycznych dla sieci operatorskich.

W naszej ofercie znalazły się zarządzalne switche warstwy drugiej, jak i trzeciej spełniające nawet najbardziej wymagające oczekiwania. W zależności od modelu przełączniki wyposażone są w porty Fast, Gigabit lub 10Gigabit Ethernet. Przełączniki posiadają porty miedziane lub sloty na wkładki SFP i SFP+ oraz porty Combo. Nasze przełączniki wyposażone są również w dodatkowe sloty, które możemy wykorzystać jako dodatkowe uplinki Ethernetowe lub instalując moduły GEPON lub GPON wykorzystać przełączniki jako urządzenia ONU.

Przełączniki firmy Dasan doskonale radzą sobie z obsługą ruchu multicastowego, dzięki czemu z powodzeniem mogą być wykorzystywane w sieciach operatorskich oferujących usługę IPTV.

 

W naszej ofercie znalazły się takie modele, jak:

V1324 – zarządzalny przełącznik warstwy drugiej z 24 portami FastEthernet i czterema portami Combo,

V2824 – zarządzalny przełącznik warstwy drugiej z 24 portami FastEthernet i dwoma slotami na karty z dodatkowymi portami uplinkowymi,

V2224G – zarządzalny przełącznik warstwy drugiej z 24 portami GigabitEthernet i czterema portami Combo,

V2524G – zarządzalny przełącznik warstwy drugiej z 20 portami 100/1000Base-X, czterema portami Combo i dwoma slotami na karty z dodatkowymi portami uplinkowymi,

V5524XG – zarządzalny przełącznik warstwy trzeciej z 24 portami 100/1000Base-X (SFP) i dwoma slotami na karty z dodatkowymi portami uplinkowymi,

V6744XG – przełącznik zarządzalny warstwy trzeciej z 44 portami 10GigabitEthernet (SFP/SFP+).

 

Jeśli jeszcze nie mieli Państwo okazji pracować na sprzęcie firmy Dasan Networks, oferujemy prezentacje produktów w naszym laboratorium, jak i wypożyczenie sprzętu.

O szczegóły oferty pytaj swojego opiekuna handlowego.

 

 

Polecamy również