19.03.2024

Carporty solarne FIBRAIN Energy.

Perfekcyjny projekt, doskonałe wykonanie – o czym mowa? O carportach solarnych FIBRAIN Energy! Czyli o ochronie, szczelności i wytrzymałości w jednym!

To niezwykle przemyślane konstrukcje, które dzięki wyposażeniu w szklane, superwydajne panele PV, są doskonałym rozwiązaniem, łączącym nowoczesne budownictwo z produkcją energii.

Co je wyróżnia?
➤ 100% szczelności – nasza autorska konstrukcja zapewnia całkowitą ochronę przed deszczem. Dzięki temu na samochodzie nie pozostają zacieki tak jak ma to miejsce w przypadku standardowych paneli.
➤ Ochrona przed gradem – wykorzystanie paneli szkło-szkło wykonanych z dwóch tafli szkła hartowanego zapewnia podwyższoną odporność mechaniczną na działanie czynników zewnętrznych, takich jak grad.
➤ Bezpieczeństwo – absolutną ochronę gwarantuje, użyte w konstrukcji, specjalnie wzmocnione szkło, które przeszło proces hartowania i laminowania.

Carporty FIBRAIN Energy łączą w sobie funkcjonalność i wysoką estetykę. Są przygotowane z wyjątkową dbałością o szczegóły, aby spełnić potrzeby właścicieli samochodów.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych carportach solarnych i kompleksowym systemie FIBRAIN Energy?
Odwiedź naszą stronę – https://energy.fibrain.pl/

Polecamy również