17.06.2015

I Edycja Konferencji „Innowacyjne Rozwiązania dla Budownictwa”

Organizatorami pionierskiej edycji konferencji są cztery znaczące przedsiębiorstwa na rynku krajowym i zagranicznym: Grupa ELMAT, Kontakt-Simon, Miwi-Urmet, ML System.

Grupa Elmat jest jednym z najnowocześniejszych polskich producentów dla szeroko pojętej telekomunikacji XXI wieku. Obecnie zaliczana jest do grona liderów w Europie, wśród firm zajmujących się produkcją rozwiązań światłowodowych oraz kompleksowych systemów do budowy sieci światłowodowych FTTX. W skład firmy wchodzą trzy zakłady produkcyjne.

Miwi-Urmet jest przedstawicielem włoskiej, globalnej grupy Urmet w Polsce, a jednocześnie liderem w zakresie dystrybucji elektronicznych systemów zabezpieczeń osób i mienia. Bogata oferta firmy obejmuje systemy video/domofonowe, telewizję dozorową, systemy alarmowe, kontrolę dostępu, systemy wykrywania i sygnalizacji pożaru oraz automatykę bram, okien i drzwi.

Kontakt Simon – od wielu lat najszybciej rozwijające się przedsiębiorstwo branży elektrotechnicznej działająca na rynku od 1921 roku. Firma działa głównie w branży produkcji osprzętu elektroinstalacyjnego oraz systemów rozprowadzania energii elektrycznej, uzupełniając je o rozwiązania LED dedykowane do systemów oświetleniowych.

ML System zajmuje się głównie wdrażaniem innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie rozwiązań w budownictwie. W ofercie firmy znajdują się instalacje w zakresie systemów zabezpieczeń,a także instalacje nagłaśniające, instalacje sieci strukturalnych, instalacje sterowania oświetleniem, systemy zapobiegania powstawania pożaru oraz BMS. Ofertę firmy tworzą przezierne panele fotowoltaiczne (poli, nano, monokrystaliczne oraz amorficzne).

Celem spotkania jest przedstawienie innowacyjnych segmentów budownictwa: Teleinformatyki, Fotowoltaiki, Bezpieczeństwa i Osprzętu Elektroinstalacyjnego. Konferencja ta będzie niewątpliwie okazją do poznania nowych technologii, trendów, wymiany doświadczeń i nawiązania nowych, cennych znajomości. Wśród zaproszonych gości będą przedstawiciele biur projektowych, biur deweloperskich, głównych wykonawców i integratorów branżowych.

Polecamy również