02.07.2012

FSR-RG1 – już w sprzedaży!

Chcielibyśmy poinformować, że do naszej oferty trafił najnowszy model routera Fibrain – FSR-RG1. Jest to następca bardzo znanego i cenionego wśród operatorów, jak również indywidualnych klientów modelu FSR-R2. Od poprzednika różnią go przede wszystkim Gigabitowe interfejsy i wydajność przełączania WAN-LAN na  poziomie 475Mbps.

Gigabitowy router Fibrain FSR-RG1 przeznaczony jest do instalacji w mieszkaniu abonentów, którzy wymagają szybkiego dostępu do Internetu oraz nowoczesnej i interaktywnej telewizji w standardzie IPTV. FSR-RG1 świetnie nadaje się także do lokali, które jak na razie nie posiadają dostępu do sieci IPTV, ale w przyszłości taka usługa mogłaby być tam udostępniona. Zastosowanie routera marki Fibrain znacząco obniża koszty uruchomienia takiej usługi oraz przyśpiesza czas instalacji u abonenta. FSR-RG1 to zintegrowane urządzenie abonenckie o wysoko wydajnej architekturze przygotowane do pracy w sieciach Nowej Generacji (NGN).

Jako, że routery FIBRAIN zawsze cechowały się wysoką wydajnością i bogatą funkcjonalnością, a dodatkowy były oferowane w atrakcyjnych cenach, nie chcemy tego zmieniać również przy okazji tego modelu. O szczegóły proszę pytać w działach handlowych lub bezpośrednio u swojego opiekuna.

Tak jak w przypadku poprzednika jest możliwość wypożyczenia sprzętu i przetestowania go pod kątem Państwa wymagań – zapewniamy, że nie będzie to stracony czas!

Cechy kluczowe:

Polecamy również