19.12.2022

FIBRAIN nie zwalnia tempa – kolejna nagroda dla Nas!

14 grudnia w Sali Kongresowej Centrum Kongresowo-Wystawienniczego Województwa Podkarpackiego G2A Arena w Jasionce koło Rzeszowa wręczono nagrody i wyróżnienia w najważniejszych podkarpackich nagrodach biznesowych. Bardzo się cieszymy, że w tym roku Podkarpacka Nagroda Gospodarcza w kategorii CSR trafiła w nasze ręce! CSR to społeczna odpowiedzialność biznesu, na którą FIBRAIN kładzie ogromny nacisk. Mamy świadomość, że odpowiedzialne działanie biznesu to właściwa droga do trwałego i zrównoważonego rozwoju.

Zaangażowanie i wsparcie kilku dyscyplin sportowych to niewątpliwie atrybuty naszej firmy, które przynoszą pozytywne korzyści i budują wartości naszej firmy oraz siłę regionu, siłę Rzeszowa i atrakcyjność całego województwa podkarpackiego.

FIBRAIN z  dumą wspiera m.in. Klub Piłkarski Stal Rzeszów S.A, Akademię Piłkarską Stal Rzeszów, SMS Szkołę Mistrzostwa Sportowego Stal Rzeszów, drużynę tenisa stołowego FIBRAIN AZS Politechnika Rzeszów i zawodowego boksera wagi ciężkiej – Łukasza Różańskiego.

Jeszcze raz dziękujemy i gratulujemy wszystkim nagrodzonym!

Prezes FIBRAIN – Rafał Kalisz podczas oficjalnej gali wręczenia Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej.
Oficjalna gala wręczenia Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej. 
Oficjalna gala wręczenia Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej. 

Polecamy również