04.12.2015

Darmowy system EMS/NMS na Mikołaja!

            Firma ELMAT razem z producentem firmą DASAN Networks postanowiła udostępnić Państwu darmową wersję oprogramowania zarządzającego INAS na całkiem nowych znacznie atrakcyjniejszych warunkach. Zanim jednak je zaprezentujemy pozwolą Państwo na przekazanie kilku słów o samym oprogramowaniu.

 

INAS (Integrated Network Administrator System) to kompleksowy system do zarządzania siecią w technologii GPON od firmy DASAN Networks za pomocą intuicyjnego graficznego interfejsu. Został on zaprojektowany, aby sprostać potrzebom wymagających operatorów w zakresie administracji i bezpieczeństwa sieci.

INAS umożliwia wykrywanie w czasie rzeczywistym podłączonego sprzętu oraz aktywowanie i modyfikacje usług, z których korzystają abonenci. System zarządzania INAS natychmiastowo wykrywa błędy i awarie działania sieci oraz pomaga administratorowi w bardzo krótkim czasie przywrócić stabilność sieci za pomocą kilku kliknięć myszką.

Kluczowe funkcjonalność:

Jak uzyskać testową wersję oprogramowania INAS?

Oprogramowanie oraz instrukcję można pobrać po zalogowaniu się na stronie www.dasannetworks.eu . Wymagane jest ważne konto dla naszych klientów po potwierdzeniu regulaminu.

 

Dotychczas istniała możliwość przetestowania oprogramowania jedynie przez 30 dni. Od tej pory jednak po instalacji testowej wersji oprogramowania INAS, będą mieli Państwo 30 dni na wygenerowanie żądania aby otrzymać stałą licencję ograniczoną do dwóch urządzeń OLT lub przełączników! Licencję należy przesłać na adres aktywa@elmat.pl.

 

Najważniejsze wymagania pozwalające na zainstalowanie oprogramowania INAS:

– Windows 7 wersja Professional 32/64 bit

– najnowsza wersja oprogramowania JAVA 32/64 bit w zależności od instalowanej wersji

– pozostałe wymagania znajdują się dołączonych materiałach

 

Proponowane oprogramowanie INAS jest to prezentacja systemu oferowana każdemu zainteresowanemu operatorowi do zapoznania się we własnym zakresie. Bezpłatna wersja oprogramowania nie oferuje wsparcia technicznego zarówno ze strony producenta jak i dystrybutora. Wsparcie techniczne jest zapewnione po zakupie pełnej wersji systemu.

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się przedstawionym oprogramowaniem. Więcej informacji na temat zakupu mogą Państwo otrzymać u swojego opiekuna handlowego. Zapraszamy do kontaktu oraz do odwiedzania naszych stron http://active.elmat.pl oraz http://dasannetworks.eu, na których zawsze znajdą Państwo najnowsze informacje.

 

Polecamy również