19.09.2014

Darmowy Fibrain FiberScope Lite 1.1!

darmowego oprogramowania Fibrain FiberScope Lite 1.1. Fibrain FiberScope to jedyny program współpracujący z niemal każdym dostępnym na rynku video-mikroskopem do inspekcji złącz światłowodowych. Fibrain FiberScope Lite umożliwia nie tylko inspekcję złącza, ale również pełną manualną analizę Pass/Fail, zgodną polską i europejską normą IEC/PN-EN 61300-3-35, niezależnie od stosowanego typu video-mikroskopu. Jest to zrealizowane dzięki możliwości dodania przez użytkownika do bibliotek programu własnych plików kalibracyjnych. Stworzenie pliku kalibracyjnego jest niezwykle proste i intuicyjne i trwa dosłownie pół minuty! W standardzie Fibrain FiberScope dostarczany jest z plikami kalibracyjnymi dla video-mikroskopów ODM VIS-300 i VIS-400.

 

rozbudowane funkcjonalności generowania raportów pomiarowych (zapisywanych w formacie pdf lub jpg), które mogą zawierać informacje o lokalizacji, typie złącza, operatorze, dacie wykonania pomiaru, dodatkowych komentarzach i oczywiście wyniku pomiaru (Pass/Fail). Zarządzanie raportami jest uproszczone dzięki możliwości grupowania ich w bazach danych i szybkiemu podglądowi z poziomu programu.

snapshot), FiberScope zużywa znacznie mniej zasobów systemowych niż inne tego typu programy.

Aby otrzymać pliki instalacyjne, prosimy o wysłanie e-maila z pełnymi danymi kontaktowymi (e-mail, telefon,firma, adres) na nasz adres elmat@elmat.pl

>
 &

Polecamy również