GPON SFP Stick z 2.5Gb SFP port

HL-GSFP

Specyfikacja techniczna

GPON B+ TX Fala: 1310 nm (zakres: 1260 nm - 1360 nm) Zgodność z rekomendacją ITU-T: G.984.2+0.5dBm ~ + 5dBm
GPON B+ RX Fala: 1490 nm (zakres 1480 nm - 1500 nm) Zgodność z rekomendacją ITU-T: G.984.2-10 dBm ~ -27dBm
Przeciążenie odbiornika 1490 nmSygnał mocniejszy niż -10dBm
Port optycznySC/APC
Porty LANSFP port slot, SGMII 1Gbit or 2.5Gbit
Zasilaczzgodne z SFP MSA
Maksymalny pobór energii3,3W
Temperatura pracy0 – +45 °C
Temperatura przechowywania-20 – +70 °C
Pamięć flashDwa banki pamięci na aktywne i zapasowe oprogramowanie
Wilgotność 20– 90 % (bez kondensacji)

Interoperacyjność z vendorami OLT

OLT VendorOLT model
HuaweiMA5600T, MA5603T, MA5608T, MA5683T, MA5800-X2, MA5800-X7, MA5800-X15
Nokia / Alcatel-LucentGPON OLT ISAM 7360 (FX-4, FX-8)
ZTEC220, C300, C320
Dasan Zhone SolutionV5812G, V5824G, V8240, V5804, V5808/V5816, V8102, V8106
UbiquossU9016B
FiberhomeAN5516-04, AN5516-06B, AN600-15
Cisco / AlticeME4601 / OLT1T0
RaisecomISCOM5508, ISCOM6800
ZyxelOLT1404A, OLT1408A, OLT2406
UplinkGP4402
EricssonEDA1500

Urządzenie jest interoperacyjne oraz zgodne ze specyfikacją G.984.4/G.988 czy rekomendacjami Broadband World Forum BBF.247 oraz TR-156.
Dzięki temu może być stosowane w sieciach, w których operator posiada więcej niż jednego dostawcę urządzeń GPON ONT.
Do tej pory urządzenie zostało przetestowane pod kątem interoperacyjności z wyżej wymienionymi urządzeniami OLT.

Alternatywa bądź zamiennik dla

ONT vendorONT model
HuaweiMA5671A
Dasan Zhone SolutionH650SFP
RaisecomISCOM HT801-GSFP
MikrotikSFPONU S-GPON-ONU

Produkty powiązane