02.03.2011

Trwa CEBIT 2011 – zapraszamy na stoisko

Przypominamy, iż rozpoczęły się właśnie targi CEBIT2011 i można odwiedzić nasze stoisko targowe nr B50 znajdujące się w hali 12.

Dla naszych klientów dostępna jest jeszcze pula bezpłatnych jednodniowych biletów wejściowych dostępnych w wersji papierowej (do odbioru jedynie w centrali firmy) oraz elektronicznych, które należy zarejestrować bezpośrednio na stronie organizatora i wydrukować samodzielnie.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt na email b.wrobel@elmat.pl. Pula biletów jest ograniczona, do końca targów już niedaleko, dlatego prosimy o niezwłoczne zgłoszenia.

Na targach będziemy prezentowali nasze rozwiązania i systemy w dziedzinie FTTH, systemów dla sieci miejskich oraz elementy systemu okablowania strukturalnego FibrainDATA. Będzie to też okazja do porozmawiania z Opiekunami Produktów oraz osobami z Działu Sprzedaży.

Jeśli pragną Państwo zarezerwować sobie termin spotkania lub potrzebny będzie kontakt na samych targach – podaję kontakt do koleżanki, która będzie na stoisku: Dominika Bryła tel. 601 397 717
Serdecznie zapraszamy, ELMAT Sp. z o.o.&

Polecamy również