Technolog produkcji kabli światłowodowych – przetwórstwo tworzyw sztucznych

Miejsce pracy: Jasionka

Umowa o pracę w pełnym
wymiarze godzin

Zadania:

  • Opracowanie i utrzymanie dokumentacji technologicznej, bieżąca aktualizacja i archiwizowanie,
  • Bieżąca kontrola i nadzór nad procesami technologicznymi, ciągła ich optymalizacja, oraz reagowanie na odchylenia parametrów,
  • Rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych związanych z technologią wytłaczania,
  • Inicjowanie usprawnień mających na celu podniesienie jakości oraz produktywności,
  • Udział w próbach technologicznych i uruchamianiu produkcji nowych wyrobów,
  • Udział w innowacyjnych projektach badawczo-naukowych,
  • Gromadzenie zapisów dokumentujących wykonywane prace,
  • Prawidłowy dobór surowców oraz ich zamienników do produkcji wyrobów,
  • Kontrola i analiza zużycia surowców,
  • Eliminowanie braków w produkcji, minimalizowanie odpadów celem poprawy efektywności wykorzystania materiałów oraz czasu,
  • Racjonalna gospodarka narzędziami, w tym ich bieżąca inwentaryzacja, kontrola stanu, planowanie ich wymiany lub regeneracji, projektowanie nowych narzędzi technologicznych,
  • Szkolenie i budowanie świadomości współpracowników w zakresie zagadnień związanych z charakterystyką pracy na zajmowanym stanowisku,
  • Praca w systemie 8-godzinnym.

Wymagania:

Oferujemy:

Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Umowę o pracę

Kartę Multisport

Prywatną opiekę
medyczną

Zgłoszenia wraz z CV proszę wysyłać na adres e-mail:

z tytułem e-maila w postaci:

Kandydatura [HR-1/6/3/2024] imię i nazwisko, stanowisko:
Technolog

Uwaga: Prosimy o umieszczenie adnotacji w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez FIBRAIN Sp. z o.o. siedzibą w 36-062 Zaczernie 190F zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).”

Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych rekrutacjach:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez FIBRAIN Sp. z o.o. siedzibą w 36-062 Zaczernie 190F, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).