Staż w dziale Administracji

Miejsce pracy: Głogów Młp.

Zadania:

  • Organizacja codziennej pracy biura
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Obsługa recepcji – odbieranie telefonów, obsługa spotkań
  • Wspieranie Zarządu w codziennej pracy
  • Awizacja gości
  • Dbanie o wizerunek biura
  • Współpraca z działami firmy

Wymagania:

  • Rejestracja w Urzędzie Pracy – warunek konieczny
  • Mile widziane wykształcenie wyższe
  • Znajomość MS Office
  • Znajomość obsługi urządzeń biurowych i komputera
  • Komunikatywność, sumienność, dokładność, odpowiedzialność
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

Zgłoszenia wraz z CV proszę wysyłać na adres e-mail:

z tytułem e-maila w postaci:

  z dopiskiem: Staż w dziale Administracji

Uwaga: Prosimy o umieszczenie adnotacji w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez FIBRAIN Sp. z o.o. siedzibą w 36-062 Zaczernie 190F zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).”

Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych rekrutacjach:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez FIBRAIN Sp. z o.o. siedzibą w 36-062 Zaczernie 190F, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).