Specjalista ds. realizacji zamówień klientów kluczowych

Miejsce pracy: Jasionka

Umowa o pracę w pełnym
wymiarze godzin

Zadania:

  • Obsługa logistyczna sprzedaży produktów i rozwiązań oferowanych przez firmę
  • Realizacja warunków zawartych w umowach ramowych miedzy firmą a głównymi jej kontrahentami
  • Dbałość o nienaganny kontakt z klientami firmy, nadzorowanie terminowości i prawidłowości realizacji podległych zamówień
  • Przygotowywanie ofert sprzedaży zgodnie z cennikami i obowiązującymi zasadami w firmie
  • Wprowadzanie zamówień sprzedaży do systemu sprzedażowego zgodnie z przyjętymi zasadami i procedurami obowiazującymi w firmie
  • Pomoc w utrzymywaniu odpowiednich stanów magazynowych na odpowiednim magazynie w celu zapewnienia ciągłości dostaw wynikających z umów ramowych czy też ramowych ofert sprzedaży
  • Odpowiednia współpraca w realizacji ZS’a z każdym innym pośredniczącym działem w firmie
  • Tworzenie odpowiednich dokumentów wewnętrznych oraz sprzedażowych niezbędnych do wyprodukowania zamówionych produktów
  • Praca od poniedziałku do piątku

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (logistyka, eksport)
  • Zaangażowanie, dobry kontakt z klientem, dokładność i dobra organizacja pracy

Oferujemy:

Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Umowę o pracę

Kartę Multisport

Prywatną opiekę
medyczną

Zgłoszenia wraz z CV proszę wysyłać na adres e-mail:

z tytułem e-maila w postaci:

  Kandydatura [HR-1/2/3/2024] imię i nazwisko, stanowisko:

Uwaga: Prosimy o umieszczenie adnotacji w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez FIBRAIN Sp. z o.o. siedzibą w 36-062 Zaczernie 190F zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).”

Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych rekrutacjach:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez FIBRAIN Sp. z o.o. siedzibą w 36-062 Zaczernie 190F, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).