Młodszy pracownik produkcji

Miejsce pracy: Zaczernie

Umowa o pracę

Zadania:

  • Praca na produkcji Connectivity polegająca na stripowaniu kabli, klejeniu wtyków, polerowaniu zaklejonych wtyków,
  • Wykonywanie wszelkich czynności zgodnie z instrukcjami produktowymi oraz stanowiskowymi,
  • Weryfikacja ilościowa komponentów wydawanych przez magazyn,
  • Obsługa urządzeń do laserowego cięcia nadmiaru włókien światłowodowych, maszyn polerskich i innych,
  • Kompletowanie i pakowanie produktów,
  • Praca od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym w godzinach 6:00-14:00, 14:00-22:00.

Wymagania:

Oferujemy:

Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Umowę o pracę

Kartę Multisport

Prywatną opiekę
medyczną

Zgłoszenia wraz z CV proszę wysyłać na adres e-mail:

z tytułem e-maila w postaci:

Kandydatura [HR-1/8/4/2024] imię i nazwisko, stanowisko:

Zgłoszenia wraz z CV proszę wysyłać na adres e-mail praca@fibrain.pl z nagłówkiem e-maila w postaci:
Kandydatura [HR-1/3/10/2022]  imię i nazwisko, Stanowisko: Młodszy pracownik produkcji
Zapraszamy.

Uwaga: Prosimy o umieszczenie adnotacji w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez FIBRAIN Sp. z o.o. siedzibą w 36-062 Zaczernie 190F zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).”

Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych rekrutacjach:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez FIBRAIN Sp. z o.o. siedzibą w 36-062 Zaczernie 190F, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).