Inżynier Sieciowy

Miejsce pracy: Zaczernie

Umowa o pracę w pełnym
wymiarze godzin

Zadania:

  • Przeprowadzenie analizy pod kątem występowania problemu z urządzeniami sieciowymi w technologiach IP/Ethernet, w sieciach optycznych i miedzianych, WiFi, zgłaszanych przez operatorów telekomunikacyjnych,
  • Zdalna konfiguracja sprzętu sieciowego,
  • Testowanie sprzętu sieciowego jak routery, przełączniki oraz dokumentacja tych wyników. Przygotowywanie planów testowych pod kątem następnych wydań oprogramowania,
  • Współpraca z działem rozwoju oprogramowania oraz automatyzacji testów w celu odwzorowania środowiska, w którym występuje dany błąd,
  • Raportowanie wykrytych błędów,
  • Automatyzacja zadań, testów i obowiązków,
  • Tworzenie instrukcji, dokumentacji oraz szkoleń w języku polskim i angielskim,
  • Praca stacjonarna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie,
  • Doświadczenie w branży IT/ telekomunikacja/sieci komputerowe będzie dodatkowym atutem,
  • Rozeznanie w standardach sieciowych i zagadnieniach telekomunikacyjnych,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiających swobodną komunikację,
  • Mile widziana wiedza na poziomie kursu CCNA lub równoważnego
  • Zdolności interpersonalne, sumienność, chęć niesienia pomocy innym,
  • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Umowę o pracę

Kartę Multisport

Prywatną opiekę
medyczną

Zgłoszenia wraz z CV proszę wysyłać na adres e-mail:

z tytułem e-maila w postaci:

Kandydatura [HR-1/2/11/2022] imię i nazwisko, stanowisko:

Uwaga: Prosimy o umieszczenie adnotacji w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez FIBRAIN Sp. z o.o. siedzibą w 36-062 Zaczernie 190F zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).”

Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych rekrutacjach:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez FIBRAIN Sp. z o.o. siedzibą w 36-062 Zaczernie 190F, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).