18.07.2013

System zarządzania MMS od firmy FORWEB zintegrował rozwiązanie GPON od DASAN Networks

Dzięki obsłudze rozwiązań GPON w oprogramowaniu MMS operatorzy zyskują prostą metodę do autoryzacji (provisioning) i bilingowania abonentów w oparciu o produkty DASAN Networks dla usług Triple-Play: Telewizja, Internet, Telefon. Biuro Obsługi Abonenta otrzymuje proste narzędzie do dodawania, zarządzania oraz monitorowania abonentów, dzięki któremu personel techniczny nie jest angażowany w zadania związane z obsługą abonentów.

MMS to autorski system przygotowany przez FORWEB dla usprawnienia pracy firm świadczących usługi dostępu do Internetu, telefonii VoIP oraz IPTV użytkowany już przez ponad 50 Operatorów w Polsce. MMS przeznaczony jest dla małych i średnich firm ISP niezależnie od technologii, w oparciu o które są świadczone usługi, oferowanych pakietów, proponowanych promocji czy ilości obsługiwanych abonentów.
Umożliwia m.in. zarządzanie umowami i aneksami, automatyzowanie procesu fakturowania wraz z rozliczeniami i kontrolą płatności czy też obsługę zgłoszeń i awarii.
System MMS jest prosty w obsłudze i posiada szerokie możliwości konfiguracyjne, a budowa modułowa pozwala na łatwe poszerzanie systemu o dodatkowe funkcjonalności.
Dzięki dodatkowym modułom: telefonia internetowa VoIP, hosting, DNS, logowanie ruchu, kopia zapasowa czy router QoS dostępne są kolejne funkcjonalności, np. możliwość kompleksowej konfiguracji taryf VoIP (klienckich i providerskich), zdalnej konfiguracji bramek klienckich, przygotowywania billingów miesięcznych i ogólnych, kompleksowego zarządzania kontami email, www i ftp oraz domenami i serwerami DNS, dostęp do systemu statystyk i monitorowania, możliwość tworzenia zapasowej kopii systemu, zarządzania sieciami i ruchem klientów na podstawie danych z MMS.

MMS to już kolejny polski system który ułatwia provisioning GPON-a od DASAN Networks.

Więcej informacji o produkcje MMS na stronie producenta: http://mms.4web.pl/

Polecamy również