03.05.2012

Maszyny MARAIS w naszej ofercie

Nasza firma zostala Autoryzowanym Dystrybutorem maszyn i rozwiązań francuskiej firmy MARAIS, z którą rozpoczynamy współpracę w zakresie nowych technologii maszynowego układania rurociągów kablowych i wykonywania kanalizacji szczelinowej (micro-trenchingu).

Współpracę nawiązaliśmy specjalnie z myślą o budowie rurociągów kablowych w dużych projektach Regionalnych Sieci Szerokopasmowych ukadanych w pasie drogowym, przytorzu czy w terenach zielonych. Wszedzie tam gdzie liczy sie szybkie tempo wykonywania prac.

Istotnym obszarem zastosowań beda takze aplikacje systemu mikrokanalizacji MetroJET do ukladania w kanalizacji szczelinowej (micro-trenching). Wszystko to dobrze wpisuje sie w aktualne wymagania dotyczące kanalow technologicznych.

Do sprzedaży w ramach naszej nowej oferty trafily maszyny do prowadzenia wykopów i jednoczesnego ukladania rurarzu:

Szczegóły: http://www.samarais.com/en/our_offers.html

Oferowane rozwiazania dla wykonastwa sa doskonalym uzupelnieniem naszych produktów i systemów swiatlowodowych.

Oprócz sprzedaży wraz z MARAIS oferujemy także wynajem wybranych typów maszyn na konkretne projekty. Zainteresowanych ofertą zapraszamy do kontaktu z naszym Dzialem Handlowym po wsparcie techniczne, informacje na tematy metody ukladania maszynowego oraz dostepnosci poszczegolnych maszyn.

Polecamy również