25.02.2011

Konferencja PLNOG (Polish Network Operators Group)

W dniach 16-17 Marca 2011 w Hotelu Marriott w Warszawie odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń dla branży teleinformatycznej – konferencja  PLNOG (Polish Network Operators’ Group). Jest to już szósta edycja tego spotkania, w której weźmie udział wielu znamienitych gości z Polski, a także z zagranicy, m.in. operatorzy sieciowi, administratorzy,  przedstawiciele firm wdrożeniowych. Konferencja będzie wspaniałą okazją  do wymiany własnych doświadczeń oraz nawiązania kontaktów biznesowych. PLNOG rozpoczął funkcjonowanie w styczniu 2008 roku. Wspomniana idea powstała przy Fundacji Wspierania Edukacji Informatycznej PROIDEA. Impulsem do rozpoczęcia działalności były prowadzone rozmowy i obserwacje z przedstawicielami lokalnego rynku ISP oraz chęć wytyczenia nowych standardów współpracy pomiędzy firmami świadczącymi usługi teleinformatyczne. Głównymi celami PLNOG są:

PLNOG urzeczywistnia swoje cele poprzez organizowanie konferencji, dyskusji i różnego typu warsztatów prowadzonych w przyjaznej, luźnej atmosferze. Podczas najbliższego spotkania na uczestników czekają cztery niezależne ścieżki profesjonalnych wykładów, panele dyskusyjne, a także unikalne warsztaty. Wszystkich uczestników konferencji serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wykładach przedstawicieli firmy ELMAT! Wykłady odbędą się 16 Marca w Sali nr 4 o godzinie 14:00 i potrwają do 14:45. Wygłosi je Kierownik Laboratorium-Michał Dłubek oraz Kierownik Działu Urządzenia Aktywne – Radosław Ziemba. Tematy, które zostaną omówione podczas powyższych wykładów to:

  1. GPON/G-EPON – techniczne aspekty związane z uruchomieniem usług Triple-Play – agenda
  2. IPoDWDM – nowe alternatywy dla sieci OTN i SDH DWDM- agenda

Konferencję PLNOG wspiera wielu sponsorów, m.in. P.H. ELMAT Sp. z o.o. Firma należy do grupy Złotych Sponsorów wydarzenia, dzięki temu wszyscy nasi partnerzy i klienci podczas rejestracji na konferencję mogą użyć kod rabatowy elmat_25 który uprawnia do 25% zniżki na udział w konferencji PLNOG6. Na  chwilę obecną jest już ponad 420 osób zarejestrowanych na konferencję PLNOG. Każdego dnia rejestrują się kolejni uczestnicy, dołączają kolejne firmy, a liczba wolnych miejsc systematycznie maleje. Nie zwlekaj i już dziś zarejestruj się na konferencję i warsztaty PLNOG. Agenda konferencji. Komitet organizacji konferencji. style="text-align: center;">Zapraszamy!!! &&

Polecamy również