20.03.2020

FIBRAIN dołącza do akcji i pomaga szpitalowi w Łańcucie!

Firma G2A zapoczątkowała akcję pomocy lokalnym placówkom medycznym oraz zaapelowała o przyłączenie się do akcji firm z województwa podkarpackiego. Udział w pomocy zadeklarowały firmy PGS Software, Sagitum, FIBRAIN, Meble.pl, Hotel Blue Diamond oraz właściciel N.G. Development Bartosz Cybulski. Rodzaj pomocy i dokładne zapotrzebowanie są teraz uzgadniane ze szpitalem w Łańcucie.  

– To wyjątkowa akcja i na odzew Grupy FIBRAIN nie trzeba było długo czekać – mówi Prezes Grupy FIBRAIN – Rafał Kalisz. – Wsparcie lokalnej społeczności w walce z koronawirusem jest szczególnie ważne. Trzeba szybko działać – wszystkie ręce na pokład. Dział Logistyki naszej firmy już zaczął szukać i sprawdzać możliwość jak najszybszej dostawy najbardziej potrzebnego w tej chwili sprzętu dla Szpitala, w tym masek i kombinezonów ochronnych dla personelu medycznego – dodaje. Oczywiście Szpital może również liczyć na wsparcie finansowe naszej firmy. Już od dawna działamy w myśl zasady „Od regionu – dla regionu”. Jesteśmy w stałym kontakcie z firmami uczestniczącymi w akcji oraz ze szpitalami na terenie województwa podkarpackiego – kończy Rafał Kalisz. 

Grupa FIBRAIN zachęca również inne firmy o zaangażowanie w pomoc szpitalom i ratownikom medycznym będącym obecnie na froncie walki z europejską pademią.  

#G2Akcja#PomagajmyRazem

Polecamy również