24.05.2022

FIBRAIN FB-XRA fiber optic closure

Z wielką przyjemnością przedstawiamy nową mufę FIBRAIN FB-XRA!
Nowa mufa FIBRAIN FB-XRA to uzupełnienie naszej gamy produktowej o konstrukcje pionową,  która charakteryzuje się niewielkimi wymiarami 183x320mm oraz maksymalną liczbą aż 144 spawów.

Wyposażona jest w 3 porty okrągłe oraz port owalny dla kabli o średnicy 8-16mm uszczelnianych termicznie. Odpowiednia do łączenia traktów światłowodowych jak również do wykonywania rozgałęzień.

Stopień ochrony IP68 oraz duża wytrzymałość mechaniczna zapewnia niezawodną i długotrwałą eksploatację w każdych warunkach. Mufa przystosowana jest do montażu w studzience telekomunikacyjnej lub na słupach linii napowietrznych.            

Mufa FB-XRA

Wnętrze mufy oferuje ergonomiczną pracę dzięki wydzielonemu miejscu na organizację zapasu tub oraz uchylne duże kasety na 36 spawów. W odróżnieniu od innych muf tej wielkości na rynku, FB-XRA posiada dedykowane miejsca mocowania dla każdego kabla w postaci uchwytu na pręt centralny oraz opaski zaciskowej. W tym również podwójne mocowanie dla kabla nieprzeciętego wprowadzanego przez port owalny.

Dzięki temu oraz swym niewielkim gabarytom mufa FB-XRA  jest idealnym elementem służącym do tworzenia i ochrony połączeń światłowodowych w wielu zastosowaniach.

A co poza tym? Nowa animacja o mufie FIBRAIN FB-XRA  wszystko wyjaśni!

Zachęcamy do oglądania!