Młodszy planista

Miejsce pracy: Głogów Młp.

Umowę o pracę w pełnym
wymiarze godzin

Zadania:

  • Monitorowanie stanów magazynowych na magazynach produkcyjnych
  • Cykliczne weryfikowanie stanów minimalnych i maksymalnych na zamawianych towarach
  • Składanie zamówień na zapotrzebowanie materiałowe do odpowiednich działów
  • Wystawianie dokumentów systemowych, w tym zleceń produkcyjnych
  • Monitorowanie realizacji zleceń produkcyjnych
  • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów planistycznych
  • Kontrolowanie i systemowe rozliczanie bieżącej produkcji
  • Reagowanie w razie wykrycia jakiejkolwiek nieprawidłowości
  • Uaktualnianie systemu w zakresie danych planistycznych
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze planowania
  • Mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe (logistyka, zarządzanie produkcją)
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Znajomość MS Office

Oferujemy:

Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Umowę o pracę

Kartę Multisport

Prywatną opiekę
medyczną

Zgłoszenia wraz z CV proszę wysyłać na adres e-mail:

z tytułem e-maila w postaci:

  Kandydatura [HR-1/5/7/2024] imię i nazwisko, stanowisko:
Młodszy planista.

Uwaga: Prosimy o umieszczenie adnotacji w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez FIBRAIN Sp. z o.o. siedzibą w 36-062 Zaczernie 190F zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).”

Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych rekrutacjach:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez FIBRAIN Sp. z o.o. siedzibą w 36-062 Zaczernie 190F, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).