Młodszy narzędziowiec

Miejsce pracy: Zaczernie

Umowa o pracę w pełnym
wymiarze godzin

Zadania:

  • Wydawanie i przyjmowanie narzędzi do produkcji,
  • Czyszczenie, weryfikacja stanu narzędzi i ich naprawa,
  • Prowadzenie ewidencji i nadzoru nad narzędziami,
  • Zamawianie narzędzi oraz współpraca z pozostałymi działami w celu utrzymania ciągłości produkcji,
  • Weryfikacja jakości i zgodności elementów eksploatacyjnych z rysunkiem technicznym,
  • Konserwacja i regeneracja grafitowych i szklanych elementów eksploatacyjnych,
  • Prace manualne przy testach nowych elementów,
  • Ewidencjonowanie elementów zapasowych,
  • Obsługa pieca do termicznego oczyszczania narzędzi,
  • Regeneracja grafitowych i szklanych elementów eksploatacyjnych,
  • Praca w systemie 2 zmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-14:00, 12:00 – 20:00.

Wymagania:

Oferujemy:

Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Umowę o pracę

Kartę Multisport

Prywatną opiekę
medyczną

Zgłoszenia wraz z CV proszę wysyłać na adres e-mail:

z tytułem e-maila w postaci:

Kandydatura: [HR-1/4/3/2024] imię i nazwisko, stanowisko:

Uwaga: Prosimy o umieszczenie adnotacji w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez FIBRAIN Sp. z o.o. siedzibą w 36-062 Zaczernie 190F zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).”

Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych rekrutacjach:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez FIBRAIN Sp. z o.o. siedzibą w 36-062 Zaczernie 190F, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).