Młodszy kontroler jakości

Miejsce pracy: Zaczernie

Umowę o pracę w pełnym
wymiarze godzin

Zadania:

  • Kontrola wizualna włókna NT według wytycznych
  • Kontrola wizualna włókna COL według wytycznych
  • Prawidłowe wykonywanie pomiarów optycznych
  • Prawidłowe wykonywanie pomiarów geometrycznych
  • Dokumentowanie i rejestracja wyników z kontroli w aplikacji KJ
  • Informowanie przełożonego o wszelkich stwierdzonych nieprawidłowościach w metodyce oraz wynikach pomiarów i sprawdzeń względem obowiązujących instrukcji, procedur, specyfikacji oraz norm
  • Zgłaszanie przełożonemu wszelkich nieprawidłowości w działaniu przyrządów pomiarowych
  • Dbałość o stan oraz czystość urządzeń pomiarowych
  • Dbałość o prawidłowe wykorzystywanie oraz przechowywanie narzędzi pomiarowych
  • Praca w systemie 12-godzinnym, również w soboty i niedziele ( 2 dni 6.00 – 18.00, 2 dni wolne, 2 dni 18.00 – 6.00, 2 dni wolne )

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale kontroli jakości
  • Wyksztalcenie średnie, mile widziane wykształcenie techniczne
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Zdolności manualne, dokładność, sumienność

Oferujemy:

Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Umowę o pracę

Dodatek za pracę w godzinach nocnych +40%

Kartę Lunchową

Kartę Multisport

Prywatną opiekę
medyczną

Zgłoszenia wraz z CV proszę wysyłać na adres e-mail:

z tytułem e-maila w postaci:

Kandydatura [HR-1/3/3/2024] imię i nazwisko, stanowisko:

Uwaga: Prosimy o umieszczenie adnotacji w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez FIBRAIN Sp. z o.o. siedzibą w 36-062 Zaczernie 190F zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).”

Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych rekrutacjach:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez FIBRAIN Sp. z o.o. siedzibą w 36-062 Zaczernie 190F, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).