Elektromechanik Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Zaczernie

Umowa o pracę w pełnym
wymiarze godzin

Zadania:

  • Dbanie o ciągłość pracy linii produkcyjnych,
  • Udział w diagnozowaniu awarii, usuwanie ich przyczyn,
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z utrzymaniem ruchu,
  • Terminowa realizacja przeglądów okresowych i remontów wynikających z CMMS,
  • Wprowadzanie zapisów z napraw i eksploatacji do CMMS,
  • Rozchodowanie części zużytych do napraw w systemie ERP,
  • Przygotowywanie listy części do zamówienia,
  • Dbanie o powierzone narzędzia oraz o porządek w warsztacie,
  • Stosowanie środków ochrony indywidualnej oraz przestrzeganie przepisów BHP, p.poż., ochrony środowiska, 5S,
  • Zgłaszanie możliwości i wykonywanie modernizacji maszyn produkcyjnych,
  • Prowadzenie i nadzór nad powierzoną dokumentacją,
  • Obsługa narzędzi ręcznych i elektronarzędzi,
  • Realizacja zakupów,
  • Praca w systemie 4-brygadowym ciągłym 12-godzinnym, również w soboty i niedziele, bądź w systemie 2-zmianowym 8 godzinnym od poniedziałku do piątku.

Wymagania:

Oferujemy:

Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Umowę o pracę

Kartę Multisport

Prywatną opiekę
medyczną

W przypadku pracy w systemie 4-brygadowym proponujemy dodatkowe benefity:

Dodatek za pracę w godzinach nocnych +40%

Kartę Lunchową

Zgłoszenia wraz z CV proszę wysyłać na adres e-mail:

z tytułem e-maila w postaci:

Kandydatura: [HR-1/2/4/2024] imię i nazwisko, stanowisko:
Elektromechanik utrzymania ruchu

Uwaga: Prosimy o umieszczenie adnotacji w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez FIBRAIN Sp. z o.o. siedzibą w 36-062 Zaczernie 190F zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).”

Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych rekrutacjach:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez FIBRAIN Sp. z o.o. siedzibą w 36-062 Zaczernie 190F, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).