PRACA: Specjalista ds. ofertowania [ROG]
16 lipca 2017
Aktualnie poszukujemy:
Specjalista ds. ofertowania

Miejsce pracy:
Rogoźnica

Zadania:
  • Przygotowywanie wycen i kosztorysów z zakresu instalacji teletechnicznych wraz z elementami aktywnymi
  • Wyszukiwanie inwestycji w kraju i zagranicą
  • Przygotowywanie ofert
  • Analiza dokumentacji przetargowej pod kątem zgodności z ustawą PZP
  • Analiza dokumentacji projektowej pod względem kompletności, wprowadzanie rozwiązań zamiennych/równoważnych
  • Rozliczanie kontraktów krajowych oraz zagranicznych

Wymagania:
  • Wykształcenie minimum inżynierskie (instalacje teletechniczne)
  • 2 lata doświadczenia w ofertowaniu i kosztorysowaniu robót teletechnicznych
  • Bardzo dobra znajomość systemów transmisji danych (telekomunikacja, okablowanie strukturalne , sieci światłowodowe)
  • Bardzo dobra znajomość programów kosztorysujących
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego, hiszpańskiego
  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:
  • Stabilna pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Forma zatrudnienia: umowa o prace w pełnym wymiarze godzin
  • Wynagrodzenie: płaca podstawowa + premia zadaniowa wg planu premiowania i wyników
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne doskonalące wiedzę i umiejętności

Kontakt:
Zgłoszenia wraz z CV proszę wysyłać na adres praca@fibrain.pl z nagłówkiem e-maila w postaci:
Kandydatura [ROG-14/DWP-OF/15] imię i nazwisko, Stanowisko: Specjalista ds. ofertowania

Zapraszamy.

Uwaga: Prosimy o umieszczenie adnotacji w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”