PRACA: Planista zmianowy [JAS]
7 listopada 2016
Aktualnie poszukujemy:
Planista zmianowy

Miejsce pracy:
Jasionka k/Rzeszowa

Zadania:
  • Koordynowanie przesunięć pomiędzy magazynem produkcyjnym a magazynem składowania,
  • Składowanie materiałów na hali na regałach i polach odkładczych, wprowadzanie informacji o lokalizacji do systemu,
  • Wystawianie zamówień na zakup materiałów eksploatacyjnych,
  • Testowanie nowych funkcjonalności aplikacji związanych z zakresem obowiązków
  • Praca w systemie zgodnym z ISO 90001 i ISO 14001,
  • Praca 3 zmianowa z możliwością pracy w systemie ciągłym 4-brygadowym.

Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie techniczne  w zakresie organizacji produkcji, logistyki,
  • Doświadczenie w pracy na magazynie lub w obszarze planowania,
  • Znajomość programów magazynowych (CDN)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy zgodnej z zasadami systemu ISO 9001
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego ( w piśmie)
  • Uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:
  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne doskonalące umiejętności sprzedaży i wiedzę techniczną,
  • Karta Multisport,
  • Prywatna opieka medyczna

Kontakt:
Zgłoszenia wraz z CV proszę wysyłać na adres praca@fibrain.pl z nagłówkiem e-maila w postaci:
Kandydatura  [JAS-04/PLA/16]   imię i nazwisko, stanowisko: Planista zmianowy
Zapraszamy.

Uwaga: Prosimy o umieszczenie adnotacji w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”