PRACA: Inżynier wsparcia sprzedaży sieciowych urządzeń aktywnych [ZAC]
12 stycznia 2017
Aktualnie poszukujemy:
Inżynier wsparcia sprzedaży sieciowych urządzeń aktywnych

Miejsce pracy:
Zaczernie k/Rzeszowa

Zadania:

  • Opieka techniczna nad produktami i rozwiązaniami telekomunikacyjnymi jak moduły SFP/XFP, GPON OLT, ONT, Switche , Routery, platformy FTTx (FTTH/FTTB)
  • Wsparcie dla pracowników organizacji oraz klientów w zakresie doboru odpowiednich rozwiązań sieciowych w zależności od projektu,
  • Podtrzymywanie stałych relacji z kluczowymi klientami/partnerami w Polsce i z zagranicy,
  • Podtrzymywanie relacji z dostawcami produktów będących w ofercie,
  • Przygotowanie oraz aktualizacja prezentacji, ulotek oraz dokumentów technicznych o oferowanych,
  • Propagowanie wiedzy o produktach i rozwiązaniach wśród pracowników firmy (szkolenia wewnętrzne) jak i wśród klientów oraz potencjalnych zainteresowanych (szkolenia i prezentacje zewnętrzne);
  • Pomoc w organizowaniu akcji marketingowych wspierających sprzedaż, przygotowanie i wdrażanie działań marketingowych zleconych przez przełożonego,

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane techniczne, kierunkowe: telekomunikacja, informatyka, elektronik),
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Rozeznanie w standardach sieciowych  i zagadnieniach telekomunikacyjnych,
  • Inicjatywa i przedsiębiorczość,
  • Zdolności negocjacyjne i perswazyjne,
  • Gotowość do odbywania zagranicznych podróży służbowych,
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:
  • Znajomość rynku telekomunikacyjnego,
  • Konfiguracja produktów sieciowych firm: DASAN, Cisco, Mikrotik, Juniper, Fortinet, 3Com, HP, Alcatel,
  • Obsługa środowiska linux (iptables, proftpd, bash, uprawnienia),
  • Kurs akademii sieciowej Cisco lub innego producenta (Juniper, Fortinet),
  • Znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne doskonalące umiejętności
  • Dostęp do najnowszych technologii
  • Karta Multisport,
  • Prywatna opieka medyczna
Kontakt:
Zgłoszenia wraz z CV proszę wysyłać na adres praca@fibrain.pl z nagłówkiem e-maila w postaci:
Kandydatura [ZAC-07/AKT/16] imię i nazwisko, Stanowisko: Inżynier wsparcia sprzedaży sieciowych urządzeń aktywnych

Zapraszamy.

Uwaga: Prosimy o umieszczenie adnotacji w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”