PRACA: Inżynier sprzedaży: systemy światłowodowe i teleinformatyka [LDZ]
22 stycznia 2017
Aktualnie poszukujemy:
Inżynier sprzedaży: systemy światłowodowe i teleinformatyka

Miejsce pracy:
Łódź

Zadania:
  • nawiązywanie kontaktów handlowych oraz budowanie stałych relacji z klientami na obsługiwanym terenie;
  • współtworzenie i rozwój oddziału firmy;
  • pozyskiwanie nowych klientów, zarówno telefonicznie jak i podczas spotkań osobistych;
  • samodzielne przygotowanie i prezentacja oferty handlowej;
  • pomoc w organizowaniu akcji marketingowych wspierających sprzedaż, przygotowanie i wdrażanie działań marketingowych;
  • opieka nad wybraną grupą produktową (przy rozszerzeniu stanowiska do Inżyniera Sprzedaży).

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane techniczne, kierunkowe: informatyka, elektronika, telekomunikacja);
  • doświadczenie w branży IT/ telekomunikacja / sieci komputerowe;
  • znajomość rynku telekomunikacyjnego województwa podkarpackiego - mile widziana;
  • dobra znajomość sieci LAN/WAN i urządzeń sieciowych, a także rozwiązań i standardów okablowania strukturalnego;
  • dużych zdolności interpersonalnych (kontakt z klientem);
  • konsekwencja w dążeniu do realizacji celów;
  • inicjatywa i przedsiębiorczość;
  • gotowość do odbywania podróży służbowych;
  • prawo jazdy kat.B;
  • znajomość jęz. angielskiego (swobodna komunikacja), znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • forma zatrudnienia: umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • wynagrodzenie: płaca podstawowa + premia wg Planu Premiowania i wyników oddziału;
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne doskonalące umiejętności sprzedaży i wiedzę techniczną.

Kontakt:
Zgłoszenia wraz z CV proszę wysyłać na adres praca@fibrain.pl z nagłówkiem e-maila w postaci:
Kandydatura [LDZ-01/SPR/15] imię i nazwisko, stanowisko: Inżynier sprzedaży: systemy światłowodowe i teleinformatyka

Zapraszamy.

Uwaga: Prosimy o umieszczenie adnotacji w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”