PRACA: Inżynier sprzedaży rozwiązań FTTx [KAT]
22 kwietnia 2016
Aktualnie poszukujemy:
Inżynier sprzedaży rozwiązań FTTx

Miejsce pracy:
Katowice

Zadania:
  • preferowanie wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (kierunki: informatyka, elektronika, telekomunikacja)
  • samodzielne przygotowanie i prezentacja oferty handlowej z zakresu systemów FTTx,
  • współtworzenie i rozwój oddziału przez oferowanie licznych szkoleń technicznych i akcji marketingowych,
  • opieka nad wybraną grupą klientów

Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie techniczne (preferowane: informatyka, elektronika, telekomunikacja),
  • doświadczenie w branży IT/ telekomunikacja / sieci komputerowe;
  • znajomość sieci LAN/WAN i urządzeń sieciowych,
  • znajomość zagadnień i umiejętność rozwiązywania problemów IT/telekomunikacja,
  • mile widziane doświadczenie jako instalator sieci okablowania strukturalnego, światłowodowego czy jako technik telekomunikacji, monter urządzeń telekomunikacyjnych,
  • konsekwencja w dążeniu do realizacji celów;
  • gotowość do odbywania podróży służbowych;
  • prawo jazdy kat.B;
  • znajomość jęz. angielskiego (poziom podstawowy)

Oferujemy:
  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • forma zatrudnienia: umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne doskonalące umiejętności sprzedaży i wiedzę techniczną.

Kontakt:
Zgłoszenia wraz z CV proszę wysyłać na adres praca@fibrain.pl z nagłówkiem e-maila w postaci:
Kandydatura [KAT-02/FTTX/16] imię i nazwisko, stanowisko: Inżynier sprzedaży rozwiązań FTTx
Zapraszamy.

Uwaga: Prosimy o umieszczenie adnotacji w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”