PRACA: Inżynier sprzedaży: dział Eksportu [ROG]
15 lipca 2017
Aktualnie poszukujemy:
Inżynier sprzedaży: dział Eksportu

Miejsce pracy:
 Rogoźnica

Zadania:
  • Nawiązywanie kontaktów handlowych oraz budowanie stałych relacji z klientami zagranicznymi
  • Pozyskiwanie nowych klientów, zarówno telefonicznie jak i podczas spotkań osobistych np. na targach
  • Samodzielne przygotowanie i prezentacja oferty handlowej
  • Pomoc w organizowaniu akcji marketingowych wspierających sprzedaż, przygotowanie i wdrażanie działań marketingowych zleconych przez przełożonego

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane techniczne, kierunkowe: telekomunikacja, informatyka, elektronika)
  • Mile widziane doświadczenie w branży IT/ telekomunikacja / sieci komputerowe
  • Znajomość zagranicznego rynku telekomunikacyjnego
  • Rozeznania w standardach sieciowych i zagadnieniach telekomunikacyjnych
  • Znajomości rozwiązań i standardów okablowania strukturalnego
  • Konsekwencja w dążeniu do realizacji celów
  • Bardzo dobre zdolności interpersonalne
  • Inicjatywa i przedsiębiorczość
  • Zdolności negocjacyjne i perswazyjne
  • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Sumienność, dobra organizacja pracy.
  • Gotowość do odbywania zagranicznych podróży służbowych
  • Prawo jazdy kat.B
  • Uregulowany stosunek do służby wojskowej
  • Znajomość jęz. niemieckiego lub francuskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

Oferujemy:
  • Stabilna pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Forma zatrudnienia: umowa o prace w pełnym wymiarze godzin
  • Wynagrodzenie: płaca podstawowa + premia wg Planu Premiowania i wyników
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne doskonalące umiejętności sprzedaży i wiedzę techniczną
  • Możliwość rozwoju zawodowego wg ścieżek kariery zawodowej
  • Dostęp do najnowszych technologii sieciowych

Kontakt:
Zgłoszenia wraz z CV proszę wysyłać na adres email praca@fibrain.pl z nagłówkiem e-maila w postaci:
Kandydatura [ROG-06/EKS/15] imię i nazwisko, stanowisko: Inżynier sprzedaży: dział Eksportu

Zapraszamy.

Uwaga: Prosimy o umieszczenie adnotacji w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”