PRACA: Inżynier ds. testów w dziale Laboratorium [ROG]
16 lipca 2017
Aktualnie poszukujemy:
Inżynier ds. testów w dziale Laboratorium

Miejsce pracy:
Zaczernie k/Rzeszowa

Zadania:
  • Poszukujemy do pracy w charakterze inżyniera ds. testów kwalifikacyjnych i akceptacyjnych przy produkcji elementów światłowodowych absolwentów i studentów ostatnich lat kierunków optoelektronika, Optyka Światłowodowa, Telekomunikacja i pokrewnych.
  • Do głównych zadań będzie należało wykonywanie pomiarów kwalifikacyjnych i akceptacyjnych (m.in. mechanicznych, klimatycznych i optycznych, w tym transmisyjnych) produktów, sporządzanie raportów kwalifikacyjnych, wyrywkowe badania jakości, współpraca z działami projektowym, kontroli jakości i produkcji przy modyfikacji i opracowywaniu nowych produktów. W zakres obowiązków wchodzi również wykonywanie wsparcia technicznego.

Wymagania:
  • Wymagana znajomość obchodzenia się z przyrządami optycznymi (zwłaszcza światłowodowymi).
  • Wiedza z zakresu technik światłowodowych, optyki światłowodowej, telekomunikacji optycznej i pomiarów optycznych, w tym światłowodowych.
  • Asertywność, motywacja i chęć uczenia się.
  • Jakiekolwiek doświadczenie w pracy w branży światłowodowej będzie dużym atutem.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w innej branży będzie dużym atutem.
  • Dobre zdolności interpersonalne.
  • Znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office.
  • Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
  • Oferujemy pracę w jednej z największych firm w Polsce produkujących osprzęt telekomunikacyjny.
  • Oferujemy ciekawą i ambitną pracę.
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin.
  • Wynagrodzenie: płaca podstawowa + premia zadaniowa.
  • Szkolenia  wewnętrzne i zewnętrzne doskonalące wiedzę techniczną.
  • Możliwość szybkiego rozpoczęcia pracy.
Kontakt:
Zgłoszenia wraz z CV proszę wysyłać na adres praca@fibrain.pl z nagłówkiem e-maila w postaci:
Kandydatura [ROG-03/LAB/15] imię i nazwisko, stanowisko: Inżynier ds. testów w dziale Laboratorium

Zapraszamy.

Uwaga: Prosimy o umieszczenie adnotacji w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”