PRACA: Inżynier ds. realizacji teleinformatycznych projektów światłowodowych [ROG]
5 lipca 2017
Aktualnie poszukujemy:
Inżynier ds. realizacji teleinformatycznych projektów światłowodowych

Miejsce pracy:
Rogoźnica k/Rzeszowa

Zadania:
  • wspomaganie zarządzania grupą produktów z dziedziny sieciowego sprzętu światłowodowego w portfolio FIBRAIN Sp. z o.o.
  • uczestniczenie w projektach sieci teleinformatycznych oraz dobór odpowiedniego sprzętu światłowodowego;
  • wsparcie techniczne dla Handlowców, a także dla klientów którzy zakupili nasze rozwiązania;
  • uczestniczenie w pracach mających na celu budowanie wizerunku i rozwoju marki, opieka nad rozwojem sprzedaży wybranej grupy produktowej;
  • uczestnictwo w tworzeniu koncepcji i wprowadzaniu na rynek nowych produktów i marek;
  • propagowanie wiedzy o produktach i rozwiązaniach wśród pracowników firmy (szkolenia wewnętrzne) jak i wśród klientów oraz potencjalnych zainteresowanych (szkolenia i prezentacje zewnętrzne);
  • pomoc działowi handlowemu w pozyskiwaniu nowych klientów dzięki wspólnym spotkaniom;

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne – specjalizacja : teleinformatyczne systemy światłowodowe
  • Doświadczenie zawodowe:- Co najmniej  2 letni staż pracy, w tym 1 rok zarządzania zespołem pracowników w projektach światłowodowych
  • Dobra znajomość teoretyczna i praktyczna zagadnień: technologia systemów FTTx,  transmisji WDM, CWDM, technologie instalacyjne PON
  • Znajomość języków: angielski – biegły w mowie i piśmie, hiszpański lub francuski – biegły w mowie i piśmie
  • Gotowość do wyjazdów zagranicznych w celu  realizacji kontraktów teleinformatycznych
  • Gotowość podjęcia pracy w Rzeszowie
  • Dobra organizacja pracy
  • Znajomość pakietu Office
  • Prawo jazdy kat.B

Oferujemy:
  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • forma zatrudnienia: umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • wynagrodzenie: płaca podstawowa + premia zadaniowa
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne doskonalące umiejętności sprzedaży i wiedzę techniczną
  • możliwość rozwoju zawodowego wg ścieżek kariery zawodowej;
  • dostęp do najnowszych technologii sieciowych;
Kontakt:
Zgłoszenia wraz z CV proszę wysyłać na adres email praca@fibrain.pl z nagłówkiem e-maila w postaci:
Kandydatura [ROG-04/SPR/15] imię i nazwisko, stanowisko: Inżynier ds. realizacji teleinformatycznych projektów światłowodowych

Zapraszamy.

Uwaga: Prosimy o umieszczenie adnotacji w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”