PRACA: Informatyk/Wdrożeniowiec [ROG]
26 września 2016
Aktualnie poszukujemy:
Informatyk/Wdrożeniowiec

Miejsce pracy:
Rogoźnica k/Rzeszowa

Zadania:
  • Zapewnienie wsparcia informatycznego dla  pracowników firmy w zakresie sprzętu i oprogramowania
  • Wsparcie i rozbudowa systemu ERP CDNXL
  • Aktualizacja i inwentaryzacja sprzętu oraz oprogramowania
  • Administracja systemów informatycznych oraz infrastruktury informatycznej
  • Udział przy planowaniu oraz wdrażaniu rozwiązań IT

Wymagania:
  • Wykształcenie minimum wyższe techniczne, preferowane w kierunku IT
  • Znajomość systemu ERP CDN XL
  • Umiejętność konstruowania zapytań SQL oraz tworzenia procedur i funkcji w MS SQL Server 2008 i wyższe
  • Znajomość MS SQL Server 2008 i wyższe
  • Znajomość środowiska Windows (7/8/10) i PC
  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia, umiejętność pracy w zespole, umiejętność pracy w środowisku rozproszonym, zdolność szybkiego uczenia się, odpowiedzialność, kreatywność
  • Prawo jazdy, kategoria B
  • Sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań

Twoimi dodatkowymi atutami będą:
  • Umiejętność programowania obiektowego w języku C#, Java, Visual Basic
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość oprogramowania Crystal Reports
  • Znajomość zagadnień sieciowych, VPN
  • Znajomość platform serwerowych Windows 2012
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym czytać dokumentację techniczną

Oferujemy:
  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Wynagrodzenie: płaca podstawowa + premia zadaniowa
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne doskonalące umiejętności
  • Dostęp do najnowszych technologii
  • Karta Multisport,
  • Prywatna opieka medyczna

Kontakt:
Zgłoszenia wraz z CV proszę wysyłać na adres email: praca@fibrain.pl z nagłówkiem e-maila w postaci:
Kandydatura [ROG-02/IT2/16] imię i nazwisko, Stanowisko: Informatyk/Wdrożeniowiec

Zapraszamy.

Uwaga: Prosimy o umieszczenie adnotacji w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”