PRACA: Handlowiec: Instalacje Niskoprądowe - System Okablowania Strukturalnego [LDZ]
20 stycznia 2017
Aktualnie poszukujemy:
Handlowiec: Instalacje Niskoprądowe – System Okablowania Strukturalnego

Miejsce pracy:
Łódź

Jeżeli jesteś:
  • Osobą interesującą się nowymi technologiami z rynku telekomunikacyjnego
  • Nie obce ci są zagadnienia z dziedziny okablowania strukturalnego oraz światłowodowych systemów okablowania budynkowego
  • Osobą gotową do stałego pogłębiania swojej wiedzy
  • Dobrym członkiem zespołu

Jeżeli spełniasz wymagania:
  • Znajomości rozwiązań i standardów okablowania strukturalnego oraz norm i zagadnień projektowych
  • Rozeznania na polskim rynku instalacji niskoprądowych (głównie Systemów Okablowania Strukturalnego)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane techniczne, kierunkowe: informatyka, elektronika, telekomunikacja) będzie dodatkowym atutem

Jeżeli poniższe zadania nie stanowią dla Ciebie problemu:
  • Nawiązywanie kontaktów handlowych oraz budowanie stałych relacji z klientami
  • Samodzielne przygotowanie i prezentacja oferty handlowej
  • Wsparcie pionu projektowego w aspekcie okablowania strukturalnego
  • Wsparcie pionu technicznego w prowadzeniu szkoleń, opracowywaniu specyfikacji technicznych

Nie wahaj się! Aplikuj już dziś i dołącz do naszego zespołu!

Oferujemy:
  • Stabilna pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie (obecność na runku od ponad 20 lat)
  • Forma zatrudnienia: umowa o prace w pełnym wymiarze godzin;
  • Wynagrodzenie: płaca zasadnicza + dodatkowo premia wg Planu Premiowania
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne doskonalące wiedzę techniczną i umiejętności sprzedaży
  • Możliwość rozwoju w wielu kierunkach – Produkcja, Laboratorium, R&D, Sprzedaż Polska, Sprzedaż Międzynarodowa, Szkolenia, Dział konstruktorski
  • Dostęp do najnowszych technologii i nowoczesnych rozwiązań;

Kontakt:
Zgłoszenia wraz z CV proszę wysyłać na adres praca@fibrain.pl z nagłówkiem e-maila w postaci:
Kandydatura [LDZ-02/FD/15] imię i nazwisko, stanowisko: Handlowiec: Instalacje Niskoprądowe - System Okablowania Strukturalnego

Zapraszamy.

Uwaga: Prosimy o umieszczenie adnotacji w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”