23.04.2015

Wschodząca siła boksu prosto z ELMATU

Łukasz Różański, bokser sponsorowany przez firmę ELMAT zajął drugie miejsce w prestiżowym, bardzo silnie obsadzonym, turnieju o Pas Montana. Zawody odbyły się we francuskim mieście Argenteuil pod Paryżem. Nasz zawodnik, startujący w kategorii superciężkiej, dwie pierwsze walki rozstrzygnął przed czasem. W pierwszej z nich kompletnie zdominowany przeciwnik z Irlandii nie wyszedł do trzeciej rundy. W półfinale Łukasz znokautował już w pierwszej rundzie mistrza Norwegii, Simena Nysetera.
 
Finałowe starcie z wielokrotnym mistrzem Francji w królewskiej dywizji początkowo przebiegało po myśli naszego zawodnika. W trzeciej minucie ostatniej rundy Łukasz trafił czysto lewym sierpowym – przeciwnik zachwiał się, ale dotrwał do końca rundy. Niestety, nie udało się wyraźnie zaakcentować końcówki walki na swoją korzyść i sędziowie przyznali zwycięstwo zawodnikowi gospodarzy.
 
Sam udział w turnieju to olbrzymia dawka pewności siebie – teraz celem Łukasza są odbywające się za niespełna dwa tygodnie mistrzostwa Polski w Szczecinie.
 
Zapraszamy do obejrzenia skrótu z walki finałowej naszego boksera na naszym profilu Facebookowym: https://www.facebook.com/grupa.elmat/videos/382679698590539/?pnref=story
 
ELMAT trzyma kciuki za Łukasza i życzy kolejnych sukcesów!

Polecamy również