15.01.2014

Piłkarska reprezentacja ELMATu wystąpiła na turnieju w ramach XI Mistrzostw Polski Branży Telekomunikacyjnej, IT i Elektronicznej w Futsalu

Przygotowująca się do Mistrzostw Świata i okolic drużyna piłkarska ELMAT-u rozegrała kilka meczy futsalu w ramach turnieju XI Mistrzostw Polski Branży Telekomunikacyjnej, IT i Elektronicznej które odbyły się w hali w Tyczynie koło Rzeszowa.

Jak to mawiał słynny Kazimierz Górski: „Mecz można wygrać, przegrać lub zremisować” – my natomiast odnieśliśmy 5 zwycięstw i doznaliśmy 2 porażek co pozwoliło na zajęcie 3 miejsca wśród firm z branży TELE-IT.

 

Wystąpiliśmy w koszulkach podobnych do reprezentacji Argentyny, lecz jak Argentyna nie zagraliśmy. Na pewno za sukces uznać można tytuł KRÓLA STRZELCÓW, który przypadł w udziale Mateuszowi Kramarzowi zdobywcy 22 bramek, który na co dzień w pracy zamiast rozwijać swój piłkarski talent wspiera Klientów w dziale Sieciowe Urządzenia Aktywne. Po turnieju najlepszy strzelec do Kolegów z zespołu powiedział: „następnym razem się wracajcie i wierzcie że wygramy”.

 

Warto podkreślić bardzo profesjonalną organizację turnieju i świetną atmosferę zarówno na parkiecie jak i na trybunach. W okresie zimowym na pewno będziemy pracować zdecydowanie ciężej niż do tej pory. Nasz Trener niczym swego czasu selekcjoner Reprezentacji Polski Paweł Janas powiedział po turnieju: „Nie poddam się do dymisji” – już za 4 lata ELMAT będzie mistrzem świata!

Polecamy również