07.05.2014

Innowacyjne Inwestycje w Polsce

W dniu 25.04.2014 r. w nowo wybudowanej Fabryce produkcji kabli światłowodowych w SSE Jasionka pod Rzeszowem, odbyła się konferencja pt.  „Innowacyjne Inwestycje w Polsce”, zorganizowana przez Grupę ELMAT. Wśród zaproszonych gości znalazło się wielu kluczowych Polskich oraz zagranicznych przedstawicieli rynku telekomunikacyjnego, na czele z Wiceminister Infrastruktury i Rozwoju- Panią Iwoną Wendel, która m.in. przybliżyła perspektywy wsparcia środkami unijnymi inwestycji dla Operatorów Sieci Telekomunikacyjnych w Polsce. Bez wątpienia inwestycje w badania i rozwój są wielką szansą nie tylko dla firm, lecz jednocześnie całej Polskiej gospodarki.
Zaproszeni goście mieli również okazję zwiedzić Fabrykę produkcji kabli światłowodowych, w której dzięki ekonomicznemu zagospodarowaniu środków unijnych zastosowano nowoczesne i innowacyjne technologie do produkcji kabli specjalistycznych.
Z pewnością, cenne dyskusje i rozmowy zaowocują dalszym rozwojem inwestycji w branży teleinformatycznej i promocją Polskiego rynku telekomunikacyjnego.
Dodatkowe informacje znajdziecie Państwo tutaj:
http://www.polskawschodnia.gov.pl/Wiadomosci/Strony/Wzmocnienie_cyfrowych_fundamentow_rozwoju20140425.aspx
Więcej ciekawych zdjęć można zobaczyć na naszym profilu na Facebooku:
https://www.facebook.com/grupa.elmat

Polecamy również