07.05.2011

Infostrada 2011 – zapraszamy na targi technologii szerokopasmowych

I Targi Technologii Szerokopasmowych INFOSTRADA 2011
7-8 czerwca 2011 roku, Lublin

 

 

Zapraszamy Państwa do Centrum Wystawienniczego Międzynarodowych Targów Lubelskich S.A. na nasze stoisko firmowe (hala targowa, stoisko nr 12) prezentujące systemy i produkty przeznaczone do budowy regionalnych i miejskich sieci szerokopasmowych, a także na prezentację autorską na temat:

Technologia budowy samorządowej sieci szerokopasmowej
a model biznesowy i zagadnienie pomocy publicznej 
Sala konferencyjna II na terenie targów,
wtorek 7 czerwca godz. 13.00-13.30&
&

 

 

 

Odbywające się po raz pierwszy Targi Technologii Szerokopasmowych INFOSTRADA 2011 będą forum spotkań inwestorów, wykonawców i innych podmiotów zaangażowanych w realizację inwestycji teleinformatycznych, w szczególności infrastrukturalnych. W trakcie ekspozycji zaprezentowane zostaną możliwości zastosowań teleinformatyki w obszarze administracji, nauki, finansów i biznesu. Podczas targów odbywać się będzie również bardzo istotna część konferencyjna:

Targi INFOSTRADA wpisują się w działania na rzecz skutecznego wdrożenia Strategii Rozwoju Społeczeństwa Informatycznego, a w szczególności realizacji projektu Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej w ramach Programu Operacyjnego „Rozwój Polski Wschodniej” (i innych regionalnych projektów szerokopasmowych).

Targi odbędą się pod Patronatem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, Polskiego Towarzystwo Informatyczne, które włączyło nasze targi w cykl obchodów „Światowego Dnia Społeczeństwa Informacyjnego”, Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji, Krajowej Izby Komunikacji Ethernetowej, Stowarzyszenia Budowniczych Telekomunikacji, Stowarzyszenia Inżynierów Telekomunikacji, Lubelskiej Izby Inżynierów Budownictwa oraz Prezydenta Miasta i Marszałka Województwa Lubelskiego.

Więcej informacji:
1. Harmonogram targów – tutaj
2. Układ hali wystawienniczej (ELMAT Stoisko nr 12) – tutaj
3. Agenda konferencji MSWIA  – tutaj
4. Agenda konferencji SBT – tutaj
5. Dojazd na targi – mapka
6. Hotele w okolicy targów – lista

style="text-align: right;">
Serdecznie zapraszamy!&
&

 

Polecamy również